Home Péče o pleť
PDF Tisk Email

Kosmetické ošetření pletiPracujeme s výbornou německou kosmetikou Janssen Cosmetics, která je na českém trhu od roku 1998 a v současné době dodává své výrobky do 60-ti zemí světa. (Více informací o této kosmetice najdete na: www.janssen-beauty.cz

Nabízené služby:

NOVINKA: Chemický peeling

Je to speciální metoda založená na ošetření "obroušení" pleti ovocnými kyselinami, která se provádí v podzimních a zimních měsících, kdy sluníčko tak mnoho nesvítí.

Chemický peeling od Janssen Cosmetics obsahuje synteticky připravené ovocné kyseliny, a to tyto: kyselinu jablečnou, glykolovou, citronovou a kyselinu salicylovou.

Intenzivní péče může odstranit i hlubší nerovnosti na povrchu kůže, pigmentace, skvrny, jemné vrásky a prozáří unavenou, bledou pleť. Výsledek je rychle viditelný. Pleť vypadá mladší, má stejnoměrný svěží povrch.

Povrchové rohovinové buňky tvoří s hydro-lipidním filmem ochrannou bariéru proti okolnímu prostředí. Bohužel vnější negativní vlivy na pokožku pravidelně útočí a zanechávají na ni nevzhledné stopy. Nejvýraznějšími stopami po létě jsou tmavé pigmentové skvrny a drobné suché vrásky. Nevyvážená strava a život plný stresu jsou příčinou komedonů, vřídků a mastící se pleti. Tento peeling je tedy velmi vhodný i na aknetickou a mastnou pleť.

Existuje mnoho důvodů, proč použít k ošetření pleti EXFOLIATION SYSTÉM. Kromě toho, kosmetické přípravky, jako jsou koncentráty, krémy a masky optimálně fungují pouze v případě, že kůže je ideálně připravená. EXFOLIATION SYSTÉM zvlášť důkladně umožňuje prostupu následně užitých aktivních látek hluboko do pleti. Vysoce aktivní a intenzivní peeling vytváří ideální pleť přesně podle přání zákaznice.

Po tomto ošetření je nutné dbát na hydrataci pleti (krém či hydratační sérum) a je nutné zajistit kvalitní UV ochranu (make-up či krém s UV ochranou).

Další nabízené ošetření:

Ucelená péči o pleť (dle typu pleti)

- tato zahrnuje odlíčení a tonizaci, diagnostiku pleti, peeling, kosmetickou masáž obličeje, hluboké čištění pleti - dle potřeby, odstraňování milií, masku, závěrečný krém, malé líčení a příp. poradenství. Při základním ošetření pleti používáme masky krémové nebo gelové. Mezi nadstandartní úkony patří aplikace kolagenových a práškových (alginátových) masek, pod masku lze nanést sérum pro její větší účinek.

Péče o oči a oční okolí

- tvarování a barvení obočí, barvení řas, oční mikromasáž, příp. i aplikaci permanentních řas metodou "řasa na řasu" pomocí norkových "mink" řas od firmy Violet Lashes.

Péče o přirozené řasy, a to LASH LIFTING a LASH BOTOX. Jedná se o novinku v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy!!! Tato technika tzv. Lash Lifting a Lash Botox spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí. Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody. Dvojnásobně tak zvýší svůj objem, což je na řase opravdu vidět (viz. foto níže - po aplikaci LL a LB).

Po aplikaci jsou řasy vždy mírně slepené výživou, ale druhý den, po umytí a nanesení řasenky, je efekt velmi krásný!

Čeká Vás wellness pobyt, dovolená u moře či pobyt v nemocnici a chcete být v každém případě upravená? Potom je tato technika LASH LIFTING ideální právě pro Vás. Potřebujete totální rekonstrukci a posílení řas, potom ve spojení s LASH LIFTINGEM dokážeme s řasami zázrak.

Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné.

 

Péče o tělo

-  lymfatická masáž obličeje a dekoltu (nejen proti otokům, prováděna bez oleje) a kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

- depilace obličeje a těla teplým voskem ve spolupráci se španělskou firmou Depilica, kdy nabízíme kompletní před a po depilační ošetření pokožky

- parafínové zábaly na ruce ve vaně s horkým parafínem a nově zábaly s aplikací studeného parafínu (tyto jsou ZDARMA součástí kosmetického ošetření pro maximální spokojenost našich klientek - dle vlastního výběru klientky)

Více informací na FB:

www.facebook.com/Nejen-kosmetické-studio-Monika-793732417418845/


 

 

Akce

Zimní nabídka

Lymfodrenáž

60 min 129,-

při zakoupení permanentky na

10x60 min pouze

 1000,-

         .

Kryolipolýza

55min / 1 ošetření

399,-

2 ošetření (2x55 min)

pouze 730,-

 

Toplist

TOPlist
Main page Contacts Search Contacts Search