Home Kryolipolýza
PDF Tisk Email

KRYOLIPOLÝZA  – trvalé odrtranění tukových polštářků zmražením

Estetická medicína si za posledních několik let prošla mnoha etapami při hledání optimální liposukční metody - přes klasickou tumescentní liposukci, laserovou liposukci, radiofrekvenční či ultrazvukovou lipolýzu až objevila nejmodernější, nejúčinější a hlavně trvalou metodu - Kryolipolýzu.

Kryolipolýza je nová ověřená technologie určená k neinvazivnímu odbourání podkožního tuku. Je jedinou neinvazivní metodou, která prokazatelně ničí tukové buňky a jako jediná proto snese srovnání s klasickou liposukcí.

Na co si dát pozor a doporučená četnost ošetření:

často se setkávám se spoustou stížností nespokojených klientek na některé praktiky salónů, které se snaží nalákat klientky zajímavou cenou bez ohledu na možné poškození jejich tkáně, přetížení lymfatického systému a nehledě na to, že si nechají zaplatit za úkon, který bude bez efektu. Proto jsem se rozhodla Vám zde nastínit pár důležitých rad, na co si dát při výběru pozor:

- doporučená minimální doba ošetření jedné partie (jedno nasátí) je v rozmezí 45 až 60 min (kratší doba, např. 30 min je tudíž  bez efektu, víc než 60 min hrozí poškození tkáně)

- mrazení lze provádět bez dohledu lékaře pouze do -5 stupňů, při nižších stupních a bez přítomnosti lékaře hrozí vážné poškození tkáně (není pravda, že např. -8 stupňů a 30 min má stejný efekt, jako hodinové ošetření při -4 stupních). Trvejte si na tom, aby Vám bylo ukázáno, kolik stupňů je na přístroji nastaveno.

- důležitá je ochranná membrána, kvalitní membrána, u které je dovoleno mrazit až na - 10 se pohybuje v rozmezí 100,- až 150 Kč....prosím, berte toto v patrnost při lákavých levných nabídkách ošetření

- a poslední důležitá informace je, že v jeden den lze provézt ošetření max 2 partií (tedy 2 nasátí), další je možné opakovat až po 2 týdnech, pokud Vám někdo udělá např. 4 ošetření v jednom týdnu nebo dokonce v jeden den, hrozí Vám přetížení lymfatického systému a následnému snížení imunity a s tím spojených dalších onemocnění

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat....

Proč Kryolipolýzu? 

  • kryolipolýza = trvalý výsledek, srovnatelný s klasickou liposukcí
  • bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence
  • garance úbytku minimálně 25 % tuku po jediné aplikaci
  • doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce
  • žádné speciální diety a omezení
  • podloženo rozsáhlými klinickými studiemi
  • jediná bezbolestná liposukce schválená úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů - americkou FDA (obdoba našeho SÚKLu)

Funkčnost unikátního přístroje Kryolipo je postavená na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň.  Kryolipolýza je tedy bezbolestná, nechirurgická. Nezpůsobuje otoky, nerovnosti kůže. Nepotřebujete po zákroku rekonvalescenci. Klient se po pohodlném hodinovém zákroku vrací zpět ke svému běžnému životnímu stylu.

Přístroj na kryolipolýzu se dokáže velmi efektivně zaměřit na nejproblémovější partie, například na tukové polštářky na břiše a bocích, na vnějších i vnitřních stranách stehen, na pažích...Ideální kandidát má lokalizovaný tuk v tukových polštářích - nejde tedy obecně o obézního jedince. Nejefektivnější kryolipolýza funguje u klientů s mírnou nadváhou do 10-15kg. Nejde tedy o metodu léčbu obezity.

Zmražené odumřelé tukové buňky jsou postupně odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem. Jakmile jsou buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Kryolipolýza je tak svým účinkem přirovnána k liposukci, ale skutečně neinvazivní.

Ošetření je vhodné pro všechny, kteří se chtějí trvale a bez rizika zbavit tukových polštářků. Po jedné aplikaci dochází k trvalému úbytku 25 – 30 % tukových buněk v ošetřované oblasti. Asi 40% celkového efektu se projeví během 15 dnů po proceduře. Další část efektu úbytku tukové tkáně ještě po dalších dvou až čtyřech týdnech. Dosažené výsledky jsou trvalé, klient si pouze musí hlídat původní váhu.

Kryolipolýza trvá zhruba hodinu. Poté se nemusíte omezovat a můžete se opět pustit do každodenních činností. Mezi jednotlivými aplikacemi na stejnou partii je potřeba dodržet dvouměsíční pauzu kvůli postupnému odumírání tukových buněk.

 

Jak kryolipolýza probíha:

 

Kryolipolýza 1. fáze – Krystalizace tukových buněk

Ošetřované místo je pokryto speciálním krycím materiálem - ochrannou nemrznoucí membránou. Poté je místo pomalu nasáto do speciálně konstruovaného aplikátoru tak, aby bylo co nejvíce tukové tkáně ochlazeno. Díky speciálnímu těsnění na hlavici jsou chráněny okolní tkáně a pokožka před podchlazením. Na začátku terapie je místo prohřáto na teplotu až 42°C, poté začne mrazící proces, kdy klient zpočátku pociťuje chlad, který však rychle ustupuje. Dále již klient relaxuje a to po dobu až 45 minut, v závislosti na partii a množství tuku, který se v ní nachází. Ochlazení (kryolipolýza) a krystalizace tukových buněk v této oblasti spouští tzv. apoptózu, tedy řízené úmrtí buňky. V praxi to znamená, že tukové buňky dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření. Liposukce zmražením začíná!

 

Kryolipolýza 2. fáze – Odumření tukových buněk

Makrofágy, což jsou buňky přirozené imunity pak tyto odumřelé tukové buňky odstraní jako každé jiné cizí těleso a nečistotu ven z organismu. Tkáň obklopující tukové buňky je přirozeně před tímto procesem chráněna, neboť na ochlazení fyziologicky neodpovídá. Proces zániku tukových buněk je pozvolný, a tím také maximálně bezpečný.

 

Kryolipolýza 3. fáte – Shluk zbylých tukových buněk, zmenšení tukové vrtsvy

Ve chvíli, kdy jsou odumřelé tukové buňky díky metodě kryolipolýza odstraněny, tuková vrstva se přirozeně remodeluje a zmenšuje. Tuková vrstva se tak zmenšuje a zjednodušeně řečeno - tělo výrazně hubne! Tento proces má u všech jedinců konzistentní výsledek, tedy po jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 25 % tukových buněk.

Doporučujeme absolvovat před nebo po ošetření lymfodrenáž, která povzbudí lymfatický systém a umocní průběh ošetření.

Kontraindikací je těhotenství, probíhající kojení, některá nádorová onemocnění, akutní záněty, kardiostimu­látor, vážná cukrovka, epilepsie, atopický ekzém, kožní onemocnění v místě ošetření, závažná onemocnění jater, ledvin, srdeční selhání, trombofilní stavy (léky proti srážlivosti krve) nebo alergie na chlad. Citlivým ženám, zvláště  s nízkým tlakem, doporučujeme vynechat ošetření v době menstruace.

 

Akce

Zimní nabídka

Lymfodrenáž

60 min 129,-

při zakoupení permanentky na

10x60 min pouze

 1000,-

         .

Kryolipolýza

55min / 1 ošetření

399,-

2 ošetření (2x55 min)

pouze 730,-

 

Toplist

TOPlist
Main page Contacts Search Contacts Search